Devrim Erbil’in dünyaca ünlü İstanbul eserlerinin yeni serisi Neonİst The Stay’de

Sanata kucağını açan The Stay Boulevard, ev sahipliği yaptığı sergilere bir yenisini daha ekledi. Resmin şairi Devrim Erbil’in dünyaca ünlü İstanbul eserlerinin yeni serisi Neonİst By Devrim Erbil, 26 Ocak -2 Nisan tarihleri arasında otelde sergieniyor.

Dünyaca ünlü ressam Devrim Erbil ‘in en geniş NFT koleksiyonunu orijinal,giclee ve limitli seri eserleri ile birlikte sanatseverlerle buluşturan ve Renko London organizasyonu,Renk Erbil küratörlüğünde hayata geçen Neonist By Devrim Erbil sergisi, Erbil Kare ve The Stay Boulevard Nişantaşı proje ortaklığıyla açıldı.Devrim Erbil Neonİst serisi sanatçının klasikleşmiş İstanbul konseptlerini neon renklerle yenilemesinden doğuyor, aynı zamanda yeni dijital sanat akımı NFT serileri ile sanatçının en kapsamlı NFT serisi olarak dikkat çekiyor.

Neonİst By Devrim Erbil sergisi,sanatçının ilk kez Londra’yı resmettiği ”Londra Bir Rüya Gibi”eseri ve limitli serilerinin yer aldığı ve Londra’da on binlerce kişi tarafından ziyaret edilen sergisinden sonraki en geniş NFT koleksiyonu sanatseverlerle buluşturuyor.

Sergiyi ziyaret eden sanatseverler, dijital olarak dünya çapında erişilebilir olan organizasyona iştirak edebiliyor ve orijinal eserlerle birlikte NFT dijital eserlere www.renkolondon.com adresinden ulaşabiliyor.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.